×

Oznámení

There is no category chosen or category doesn't contain any items

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Noclegi

Irys

Rodzaj obiektu: Pokoje gościnne
Kontakt
Irys
ul. Broniewskiego 3
58-580
Szklarska Poręba

0-75 717 24 87

Popis

Nasz dom położony jest w centrum Szklarskiej Poręby - dzielnica "Marysin",150 m od wyciągu krzesełkowego na Szrenicę. W pobliżu znajduje się wiele szlaków turystycznych i rowerowych atrakcyjnych latem.W sezonie zimowym w odległości 50 m od naszego obiektu znajduje się oświetlony stok narciarski dla dzieci, poniżej w odległości 100 m dośnieżany i oświetlony stok"Pietkiewiczówka", na którym prowadzona jest szkółka narciarska dla początkujących, a 150 m dzieli nas odległość od dolnej stacji wyciągu krzesełkowego na Szrenicę (nartostrada Puchatek,Lolobrygida,Śnieżynka). .
Oferujemy naszym gościom wydzieloną kondygnację, na której są dwa pokoje dwuosobowe i jeden trzyosobowy, kuchnia, łazienka i pokój dzienny - hall z wyjściem na balkon. Miejsce idealne do wypoczynku rodzinnego lub grona przyjaciół. W okresie letnim udostępniamy miejsce do grilowania w ogrodzie. W budynku jest także zamykane pomieszczenie na narty i rowery.
W odległości 200 - 300 m znajduje się centrum handlowe i sklep handlowy NETTO oraz wiele atrakcyjnych kafejek i pubów.

Pokoje

Liczba miejsc noclegowych: 7

Zařízení

Umístění

Nasz dom położony jest w centrum Szklarskiej Poręby - dzielnica "Marysin",150 m od wyciągu krzesełkowego na Szrenicę. W odległości 200 - 300 m znajduje się centrum handlowe i sklep handlowy NETTO oraz wiele atrakcyjnych kafejek i pubów.

Mapa

Speciální nabídky