×

Oznámení

There is no category chosen or category doesn't contain any items

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Noclegi

Apartament FILIPEK

Rodzaj obiektu: Apartamenty
Kontakt
Apartament FILIPEK
Turystyczna 10c/7
58-580
Szklarska Poręba

602 137 602

Popis

Apartament "FILIPEK" max 6 os. Znajduje się w Centrum Szklarskiej Poręby u podnóża góry Szrenica. Znajduje się na drugim piętrze budynku.
Apartament składa się z trzech pokoi. Dwóch sypialni dwu osobowych i pokoju dwu osobowego z aneksem kuchennym w pełni wyposażonym, Łazienka z prysznicem,TV SAT, WI-FI, balkon,parking. Obok budynku położony jest oświetlony wyciąg orczykowy. W okresie letnim stok oferuje zjazd na torze saneczkowym, 200m w górę znajduje się wyciąg na Szrenicę. Super lokalizacja do uprawiania sportów zimowych, letnich i turystyki pieszej.

Możliwość wynajęcia drugiego apartamentu max 8 os. pod tym samym adresem.

Regulamin

1. Wynajem apartamentu obejmuje liczbę osób ustaloną wcześniej z właścicielem i bez zgody właściciela, wynajmujący nie wprowadza do obiektu osób postronnych.
2. Doba wynajmu liczy się od godz. 14:00 do godz. 11:00 dnia następnego. Inne godziny możliwe po wcześniejszym ustaleniu z właścicielem
3. Osoba rezerwująca pobyt zobowiązana jest wpłacić zadatek w wysokości 50%
4. W przypadku wcześniejszej rezygnacji z zarezerwowanego pobytu, uiszczony zadatek nie podlega zwrotowi osobie która zrezygnowała z pobytu, możliwa jest ewentualnie zmiana terminu pobytu.
5. Koszty związane z wynajęciem apartamentu należy uiścić w dniu przyjazdu po odliczeniu zadatku.
6. Właściciele apartamentu nie biorą odpowiedzialności za wartościowe przedmioty pozostawione w apartamencie. Za wszystkie osobiste przedmioty znajdujące się w apartamencie oraz szkody powstałe podczas pobytu odpowiedzialność ponoszą osoby wynajmujące .
7. Wynajmujący z chwilą przekazania kluczy nie ma wstępu do apartamentu aż do momentu opuszczenia apartamentu przez wynajmującego, czyli od początku do końca pobytu.
8. Wynajmujący apartament zobowiązani są do przestrzegania zasad jakie obowiązują mieszkańców i odpowiadają materialnie za wszelkie szkody zaistniałe w czasie pobytu.
9. Cisza nocna obowiązuję w godź. 22,00- 6,00
10. Wszelkie usterki, zniszczenia należy zgłaszać właścicielowi na nr telefonu; 602 137 602 lub 781 337 333 natychmiast po zauważeniu.
11. Wychodząc, należy wyłączyć wszystkie urządzenia elektryczne a okna i drzwi zamknąć.
12. Przekazanie i odbiór kluczy następuje w obecności właściciela lub osoby przez niego upoważnionej.
13. W przypadku nieprzestrzegania regulaminu, właściciel może wypowiedzieć umowę apartamentu ze skutkiem natychmiastowym, bez zwrotu poniesionych kosztów przez najmującego.
14. Cena ustalona telefonicznie, mailowo nie podlega negocjacji po przyjeździe.

Pokoje

Liczba miejsc noclegowych: 6
Ceny pokoi (od osoby): od 35zł.do 50zł.

Zařízení

Parking, Zwierzęta akceptowane, Internet

Umístění

Mapa

Speciální nabídky