×

Uwaga

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Znamy już najlepsze sztafety w Polsce w grupach seniorskich. W piątek (2015.03.20) w Jakuszycach triumfowali zawodnicy BKS WP Kościelisko. Zarówno kobiety jak i mężczyźni z Kościeliska byli bezkonkurencyjni. Drugie miejsce wśród seniorów zajęli również zawodnicy BKS WP Kościelisko a trzecie zawodnicy AZS AWF Wrocław. Srebrnymi medalistami zostały panie z AZS AWF Katowice a brąz wywalczyły zawodniczki MKS Duszniki Zdrój.

Medaliści Senior:

1. BKS WP-Kościelisko II - Szczurek Łukasz; Jakubowicz Grzegorz; Jakiela Tomasz; Zięba Tomasz
  2. BKS WP-Kościelisko  -Pływaczyk Krzysztof;Nędza-Kubiniec Maciej; Bachleda Karol; Nędza Kubiniec Andrzej
  3. AZS AWF Wrocław  -Filip Bartłomiej; Jurczak Tomasz; Wtorek Mariusz; Janik Mateusz

Medalistki Seniorki:

1. BKS WP-Kościelisko - Mąka Anna; Lassak Beata;Mitoraj Kinga; Pitoń Karolina
  2. AZS AWF Katowice  - Batożyńska Karolina; Piech Martyna; Hojnisz Patrycja; Guzik Krystyna
  3. MKS Duszniki Zdrój - Bernacka Daria; Żuk Kamila; Turkowicz Karolina; Krzyżak Paulina

Krystyna Guzik z AZS AWF Katowice oraz Łukasz Szczurek z BKS WP Kościelisko zostali Mistrzami Polski w odbytym dzisiaj w Jakuszycach biegu indywidualnym. Wicemistrzyni Świata z Novego Mesta wyprzedziła Wicemistrzynię Świata Juniorów - Kingę Mitoraj z BKS WP-Kościelisko /SMS Zakopane o ponad minutę popełniając taką samą ilość błędów na strzelnicy. Brązową medalistką została Beata Lassak z BKS WP-Kościelisko /SMS Zakopane. W konkurencji seniorów o zwycięstwie zadecydował bieg, ponieważ wszyscy medaliści mieli po tyle samo pudeł na strzelnicy. Srebrny medal wywalczył Grzegorz Guzik z BLKS Żywiec a trzecie miejsce zajął Grzegorz Jakubowicz z BKS WP-Kościelisko. Grzegorz Guzik wśród seniorów był drugi lecz w klasyfikacji młodzieżowców zajął pierwsze miejsce. Drugie miejsce przypadło Andrzejowi Nędza-Kubiniec z BKS WP-Kościelisko a trzecim młodzieżowce w Polsce został Cymerman Kamil z AZS AWF Katowice.