×

Uwaga

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Wynikiem 4:3 dla reprezentacji naszego miasta zakończył się towarzyski mecz pomiędzy Szklarska Poręba a Jabloncem.

Do spotkania doszło 28 października na boisku przy ul. Waryńskiego. Mimo zaciętej rywalizacji mecz nie został rozstrzygnięty w regulaminowym czasie, doliczono 20 minutową dogrywkę. Bramki dla naszej reprezentacji zdobyli: Dariusz Abucewicz, Marcin Mitura, Adrian Graf oraz Rafał Masłowski. Rewanż zaplanowano na grudzień w Jabloncu.

Na spotkanie czeska reprezentacja dotarła do Szklarskiej Poręby Koleją Izerską . Piłkarze przed meczem mieli możliwość zwiedzenia Centrum Edukacji Ekologicznej oraz skorzystania ze  zjeżdżalni grawitacyjnej w centrum miasta. Reprezentacja Jablonca była pod dużym wrażeniem pozytywnych zmian w Szklarskiej Porębie.

Serdecznie Dziękujemy Centrum Edukacji Ekologicznej KPN i Rodzinnemu Parkowi Rozrywki ESPLANADA za bezpłatne udostępnienie swojej oferty, oraz Tomaszowi Januszcze z Biura Turystycznego ALMAR za transport Drużyny SK CAMEL JABLONEC do Harachowa.