×

Oznámení

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Miejski Ośrodek, Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej ogłasza nabór młodzieży w wieku od 13 do 19 lat, na uczestników programu pn. Spacerownik.

Wyrównanie szans młodych ludzi na dobry start w dorosłe życie. To ważne wyzwanie, aby aby młody człowiek z małej miejscowości potrafił samodzielnie i świadomie osiągać wyznaczone przez siebie cele. Istotą programu Równać szanse są lokalne przedsięwzięcia, dla młodzieży będące wyzwaniem, a zarazem dające im szansę do zrobienia czegoś ważnego dla siebie i swojego środowiska. Są okazją, by sprawdzić się w nowej roli, nawiązać współpracę z różnymi instytucjami, rozwiązywać problemy pojawiające się w trakcie realizacji pomysłów. Program wyposaża młodych ludzi w umiejętności skutecznego radzenia sobie w różnych sytuacjach. Jesteśmy przekonani, że to doświadczenie procentować będzie w życiu młodych ludzi — niezależnie od tego, co, z kim i gdzie będą robić.

Spacerownik realizowany jest w ramach programu Równać szanse; finansowany jest przez Polsko-Amerykańską Fundację Wolności, administrowany przez Polską Fundację Dzieci i Młodzieży.
Więcej informacji na stronie lub pod numerem tel. 605 226 941, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..">Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Zgłoszeń można dokonywać na podany numer telefonu i e-mail do 29 stycznia 2021 r. Czekamy na Was!

Źródło: MOKSiAL w Szklarskiej Porębie