×

Oznámení

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Ostatni dzień zmagań na  biathlonowych Mistrzostw Polski w Zakopanym zakończył się dobrze dla uczniów i absolwentów SMS Szklarska Poręba.

W biegach sztafetowych wywalczyli:
W kategorii juniorów 1 miejsce Mateusz Zawól, Dariusz Krajewski,Paweł Cichocki. Na drugim miejscu stanął Łukasz Pancerz ze swoimi kolegami klubowymi, w trzeciej sztafecie biegli nasi absolwenci Aleksander Piech i Paweł Lech.
W kategorii juniorek 2 miejsce zajęły Iga Kordasiewicz, Ewa i Kamila Buchla, czwarte miejsce zajęłyMarcelina Stadnik, Urszula Żygało i Paulina Lechowska
W kategorii juniorów młodszych 4 miejsce zajął Mariusz Wtorek z kolegami, 5 miejsce Gracjan Cabała z kolegami, 6 Kamil Baryczka, Kamila Kolani, Jerzy Grab, 7 Maciej Wojda, Piotr Naumowicz, Mateusz Galik
W kategorii juniorek młodszych srebrny medal wywalczyły  Piech Martyna, Baczyńska Natalia, Wołoszyn Katarzyna