×

Oznámení

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Do końca ferii szkolnych w każdy weekend aktywne spędzamy czas w miasteczkach Projektu Zima w pięknych stacjach narciarskich. Ekipa organizatorów przygotowała moc zimowych atrakcji: wiele gier i zabaw sportowych oraz konkursów z nagrodami. Do dyspozycji są strefy aktywnie spędzanego czasu, ciepłe napoje i poczęstunkiem.

Projekt Zima to także coś dla duszy: spotkania z gwiazdami, dawka dobrej muzyki, koncerty oraz relaks w stylu après ski.

Jak ferie zimowe – to tylko z Projektem Zima TVN!

Najbliższy przystanek na trasie telewizyjnej Zimy to Szklarska Poręba-Jakuszyce. Góry Izerskie znane z turystyki rowerowej latem, zimą zamieniają się w krainę norweskiego sportu — biegów narciarskich. Dziesiątki kilometrów tras biegowych, na których od 46 razy został rozegrany Bieg Piastów — długodystansowe zawody międzynarodowe w narciarstwie biegowym, uczyniły Jakuszyce miejscem rozpoznawalnym na całym świecie.

Zapraszamy więc na weekend pełen zimowych aktywności, niespodzianek oraz pozytywnych emocji!

Bawimy się od godziny 9 do 16, a w sobotę po krótkiej przerwie na herbatę od godziny 1630 — muzyczne białe szaleństwo, czyli koncert na śniegu!

Na scenie pojawi się Wiktor Dyduła

Projekt Zima - Wiktor Dydyła w Jakuszycach

Urodził się w Gdańsku, dorastał w oddalonym o 30 km kaszubskim Przywidzu. Od najmłodszych lat przejawiał zamiłowanie do muzyki i śpiewu. Młodociane popisy Wiktora podziwiała rodzina i przyjaciele. A mimo to, choć miał dryg do występów i grania na instrumentach, Wiktor Dyduła nie zdecydował się na szkołę muzyczną. Rozwijał się jako humanista, zaś talent artystyczny szlifował w zaciszu domowym. Brzdąkał na gitarze, pisał do szuflady piosenki inspirowane osobistymi przeżyciami. Zachował tę wrażliwość do dziś — utwory Dyduły nawiązują do własnych doświadczeń, a dominującym instrumentem we wszystkich kompozycjach jest ukochana gitara.

Debiutancki singiel wokalisty Dobrze wiesz, że tęsknię szturmem wdarł się na playlisty największych stacji radiowych w Polsce. Nie schodził przez imponujące 13 tygodni. Tak dobry start debiutanta przyniósł Wiktorowi jeszcze szersze grono odbiorców, ale także duże zainteresowanie mass-mediów. Utwór zanotował wielomilionowe odtworzenia i ugruntował pozycję wokalisty jako najbardziej obiecujących młodych muzyków w Polsce.

Zobaczcie:

Pierwszy singiel, pierwszy sukces

Fortuna kołem się toczy

Projekt Zima - Szklarska Poręba-Jakuszyce 11-12 Lutego 2023

Relacje z Projektu Zima przygotują dla widzów Olivier Janiak w programie Co za tydzień oraz reporterzy Dzień Dobry TVN. Dodatkowo, redakcje TVN24 i TVN24 BiS będą nadawały prognozy pogody.

Projekt Zima 2023 gościł już w Czarnej Górze, 28-29 stycznia). Najbliższy weekend (4-5 lutego) —  Karpaczu, kolejny (11-12 lutego) w Szklarskiej Porębie-Jakuszycach, w drugiej połowie miesiąca (18-19) w tatrzańskiej Kotelnicy Białczańskiej, i na zakończenie ferii szkolnych (25-26 bm.) w sudeckim Zieleńcu.

Śledźcie na bieżąco: ProjektZima.tvn.pl oraz w Instagramie projektzimatvn oraz na Facebooku projektzimatvn