×

Oznámení

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Obrazy i rzeźba przekazane na aukcję charytatywną SZKLARSKA UKRAINIE

Charytatywny koncert muzyczny, licytacje lokalnej sztuki i kiermasz rękodzieła

Szklarska działa, w jedności siła! Już 3 kwietnia spotykamy się na 4 PERONIE na charytatywnym wydarzeniu: Szklarska UKRAINIE!
Koncert lokalnych artystów i artystek połączony z aukcją dzieł lokalnych artystów oraz kiermaszem lokalnego rzemiosła.

Wystąpią: Porębianie, Ewelina Gorayska z Retrofonik, Karolina Lipska, Hipnoise, Mejkap, dzieci i młodzież uczestniczące w warsztatach muzycznych w MOKSiAL.
Będzie niepowtarzalna okazja by wylicytować piękne okazy spod pędzla, ręki, dłuta i fotokamery m. in. Ireny Gołąb, Ludmiły Riabkowej, Tomasza Gondka, Macieja Wokana, czy Zygmunta Trylańskiego.

Cena biletów na koncert z licytacjami rozpoczyna się od 10 złotych w górę. Kupicie bilety za tyle, ile możecie. Można je zakupić w sekretariacie MOKSiAL do 1 kwietnia, a potem także przed samym koncertem.
W dzień koncertu odbędzie się też kiermasz rękodzieła. Wstęp nań jest WOLNY. Do MOKSiAL dotarło mnóstwo słodziakowych, gustownych, designerskich rękodzielniczych cacek. Warto więc wybrać się i kupić np. świąteczne kartki, albo jakiś gustowny podarek od zajączka.

UWAGA! Płatność za bilety, wylicytowane dzieła i na kiermaszu WYŁĄCZNIE gotówką! Bilety kupione w MOKSiAL można opłacić przelewem na rachunek: 66109019260000000148595768

Szklarskoporębianie i Goście — OTWÓRZMY SERDUCHA i portfele. Zróbmy wspólnie przyjemne z pożytecznym i potrzebnym!
Cały dochód z akcji: biletów, licytacji i kiermaszu trafi do dzieci dotkniętych wojną w Ukrainie, przebywających w Szklarskiej Porębie.

Szklarska UKRAINIE
3 kwietnia br. od godz. 16 na 4 PERONIE przy Dworcowej 10 w Szklarskiej Porębie

Szklarska Ukrainie 3 kwietnia 2022 roku na 4 Peronie w Szklarskiej Porębie