×

Oznámení

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Korzystałeś z funduszy UE? Opowiedz jak je WYKORZYSTAŁEŚ

Podczas VI Dni Otwartych Funduszy Europejskich, od 10 do 12 maja 2019 r., każdy może zaprezentować swoje przedsięwzięcie, opowiedzieć o doświadczeniach z funduszami europejskimi, zaoferować zniżkowe lub darmowe wejścia do swojej placówki itp. Goście, klienci, partnerzy będą mieli okazję dowiedzieć się, zobaczyć, dotknąć i poznać sukces.

W ubiegłym roku DOFE tworzyło ponad 550 wydarzeń, które odwiedziło ok. 132 000 osób! Udział w nich to także świetna okazja do zareklamowania się w całej Unii Europejskiej! DOFE są elementem kampanii #EUinmyregion, ukazującej jak wiele projektów w całej UE zrealizowano dzięki wsparciu.

DOFE 2019 będą towarzyszyły obchody 15-lecia wstąpienia Polski do Unii Europejskiej. Koncerty, pikniki i kina letnie będą jednymi z wielu elementów obchodów 15 lat w Unii Europejskiej, a weekend z DOFE stanie się ich zwieńczeniem.

Informacje o akcji wraz formularzem zgłoszeniowym znajdują się na stronie http://www.funduszeeuropejskie.gov.pl/Strony/Wiadomosci/Rozpoczynamy-nabor-projektow-do-VI-edycji-Dni-Otwartych-Funduszy-Europejskich .

Organizatorzy zachęcają beneficjentów do zgłaszania projektów realizowanych w ramach Programu Interreg V-A Republika Czeska–Polska.

Szczegółowe informacje uzyskać można u regionalnego koordynatora akcji.
http://rpo.dolnyslask.pl/dni-otwarte-funduszy-europejskich-juz-po-raz-szosty