×

Oznámení

There is no category chosen or category doesn't contain any items

1 i 2 października 2011r w Szklarskiej Porębie, odbył się 63 Międzynarodowy Motocyklowy Rajd Sudecki Trial.

Zawody te były IX i X Rundą Otwartych Indywidualnych Mistrzostw Polski, Pucharu Polski i Konkursowej Jazdy Motocyklem Classic TRIAL.  Organizator : Towarzystwo Miłośników Sportu Motorowego „SPARTA” WROCŁAW jak zawsze, od wielu, wielu lat perfekcyjnie przygotowało tą imprezę. W zawodach, przy pięknej słonecznej pogodzie startowało w pierwszym dniu  64 a w drugim 57 zawodników z 10 klubów PZM.

Oprócz najlepszych zawodników Polski w zawodach wzięło udział trzech zawodników z Republiki Czech i 6 z Niemiec. Trasa o różnych stopniach trudności dla poszczególnych klas i grup, wiodła po malowniczych stokach Szklarskiej Poręby. W klasyfikacji generalnej dwóch Rund wygrał Jiri Svoboda, II miejsce zajął Martin Matejicek a trzecie Jan Balas. W klasyfikacji klubowej I miejsce zajął AMK „GORCE” Nowy Targ, II miejsce KKCiM „SMOK” Kraków a III „SPARTA” Wrocław.  Burmistrz ufundował puchary dla zwycięzców i uroczyście je wręczył najlepszym zawodnikom.