×

Oznámení

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Bar i górska plaża — strefa relaksu i zabawy

Plaża w środku gór? A dlaczego nie? Kiedy wielu z nas żyje w biegu, pośpiechu i stresie potrzeba miejsc, gdzie można odetchnąć od zgiełku. Wziąć głęboki oddech, spróbować czegoś nowego.

Trzy siostry postanowiły zrealizować marzenie — mieć własną plażę! Jednak nie dla siebie, tylko taką prawdziwą, z plażowiczami, zabawami, barem… Jak w tropikach.

RABARBAR • Górska Plaża to bodaj jedyna plaża w górach! Połączenie baru, górskiego klimatu, szumu wody i ciepłego piasku pod stopami. Na wysokości ponad 600 m n.p.m.

Świetny punkt docelowy dla zmęczonych górską wędrówką, intensywnym dniem pracy, ale też dla rodzin z dziećmi, których pociechy muszą się wyszaleć na piasku. Na rodziców czekają leżaki, parasole, kawa lub drink, a najmłodszych ucieszy największa piaskownica w Szklarskiej Porębie. Ci, którzy nie potrafią usiedzieć na miejscu, mogą zagrać w siatkówkę plażową albo sprawdzić swój zmysł równowagi na slacku. Ci zaś, którzy wolą skupienie — chętnie sięgają po jengę. A w weekendowe wieczory na bielutkich piaskach sprzęt rozstawiają DJ-e by rozkręcić muzyczne burze piaskowe pod rozgwieżdżonym niebem.

Znakiem firmowym jest rabarbarowe mojito (w wersji grzecznej i niegrzecznej).

Szczegóły dotyczące godzin otwarcia, cen i zasad korzystania:

Rabarbar Górska Plaża
FB.com/RabarbarGorskaPlaza

https://rabarbar-gorska-plaza.business.site/

rabarbar - górska plaża