×

Notice

There is no category chosen or category doesn't contain any items

BRUBECK Nocna 12

BRUBECK Nocna 12 to kolejny start 47 Biegu Piastów — Festiwalu Narciarstwa Biegowego, jak wszystkie pozostałe biegi tegorocznego Biegu Piastów, wystartował i finiszował na stadionie Dolnośląskiego Centrum Sportu Polanie Jakuszyckiej. Trasa wiodła przez urocze zakątki Gór Izerskich zawodnicy odwiedzili Orle, podbiegli pod Samolot, zjechali na Jelenią Łąkę, a potem przez Rozdroże pod Cichą Równią i Dolny Dukt Końskiej Jamy pomknęli do mety.

 BRUBECK Nocna 12

Kapitalną walkę o zwycięstwo stoczyli Łukasz Bronowicki z Piotrem Sobiczewskim i Piotrem Skowronem. Tuż za nimi finiszował rewelacyjny Ireneusz Rabski. Wśród pań takich emocji nie było, bo na zjeździe z Samolotu Jana Jetmarová uciekła Dorocie Kuźmie. Jako trzecia przybiegła na metę Jadwiga Grynkiewicz.
BRUBECK Nocna 12 jak zwykle dostarczyła niebywałych wrażeń zawodnikom — wspaniały był kolorowy peleton w blasku czołówek ma Polanie Jakuszyckiej, jak i nocny korowód na Samolocie. Ten bieg pozostaje w pamięci na zawsze.

 BRUBECK

47 BIEG PIASTÓW — BRUBECK NOCNA 12

mężczyźni

1. Łukasz Bronowicki 46'27"
2. Piotr Sobiczewski 46'28"
3. Piotr Skowron 46'33"

kobiety

1. Jana Jetmarová 50'46"
2. Dorota Kuźma 52'14"
3. Jadwiga Grynkiewicz 55'42"

BRUBECK Nocną 12 ukończyło 346 osób.
Wyniki: https://wyniki.datasport.pl/results3850

W programie 47 Biegu Piastów – Festiwalu Narciarstwa Biegowego kolejne biegi w piątek, 3 marca. O godz. 9 bieg na 6 km, a o godz. 12 bieg na 30 km (zaliczany do Worldloppet).
W czwartek, 2 marca, pierwszy z dwóch dni Forum Sportów Górskich i Turystyki. Wszystko na terenie Dolnośląskiego Centrum Sportu Polana Jakuszycka.