×

Hinweis

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Zaproszenie na darmowe konsutlacje w Mobilnym Punkcie Informacyjnym funduszy europejskich 12 kwietnia '22 w Szklarskiej Porębie

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze zaprasza mieszkańców Szklarskiej Poręby

Bezpłatne konsultacje na temat wsparcia ze środków funduszy europejskich w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego w siedzibie Urzędu miejskiego w Szklarskiej Porębie przy ul. Granitowej 2, w sali nr 2 12 kwietnia '22 roku, w godzinach 1030-13.

Podczas indywidualnych konsultacji można uzyskać informacje o możliwościach dofinansowania z Funduszy Europejskich oraz o zasadach ubiegania się o dotacje. Konsultant przedstawi aktualne możliwości wsparcia: pożyczki i poręczenia finansowane ze środków UE przeznaczone na rozpoczęcie lub rozwój działalności gospodarczej.
Także kierunki wsparcia w ramach nowej perspektywy finansowej 2021-2027 dla podmiotów gospodarczych, jednostek samorządu terytorialnego i ich jednostek organizacyjnych, organizacji pozarządowych, a także informacje do jakiej instytucji należy się zwrócić by  ubiegać się o dostępne środki.

Z Mobilnego Punktu Informacyjnego mogą skorzystać wszyscy zainteresowani tematyką wsparcia z Unii Europejskiej. Konsultacje są bezpłatne. Na miejscu udostępnione zostaną bezpłatne materiały informacyjne.

Zaprasza Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze.

Aktualne informacje na temat MPI w województwie dolnośląskim oraz konferencji, spotkań i szkoleń publikowane są na stronie Fundusze Europejskie na Dolnym Śląsku.

Źródło: Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego