×

Hinweis

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Poznaj możliwości pozyskania środków z Unii Europejskiej

MOBILNY PUNKT INFORMACYJNY w Szklarskiej Porębie ulokuje się 26 lutego 2019 r. (wtorek) o godz. 1030. Konsultacje potrwają do 1330 w sali nr 2 Urzędu Miasta przy Granitowej 2.

Konsultacje są bezpłatne, a organizatorem jest Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze.

Mobilny Punkt Informacyjny UE Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze, wchodzący w skład ogólnopolskiej sieci Punktów Informacji Europejskiej koordynowanej przez Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju, został umiejscowiony w strukturze Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.

Z usług punktu mogą korzystać wszystkie instytucje – podmioty oraz osoby zainteresowane tematyką wsparcia z Unii Europejskiej podregionu jeleniogórskiego, w szczególności z powiatów: jeleniogórskiego, bolesławieckiego, lubańskiego, lwóweckiego, zgorzeleckiego, złotoryjskiego oraz miasta na prawach powiatu Jelenia Góra.

W ramach prowadzonej działalności PIFE w Jeleniej Górze świadczy usługi w zakresie:
a. informowania ogólnego na temat Funduszy Europejskich, poszczególnych Programów i Działań
b. informowania o możliwości uzyskania dofinansowania w ramach Funduszy Europejskich
c. informowania, jak przygotować wniosek o wsparcie
d. informowania, jak realizować i rozliczyć projekt
e. informowania o projektach

PIFE w Jeleniej Górze jest czynny w poniedziałki w godzinach 730-1730, w pozostałe dni robocze w godzinach 730-1530. Informacje udzielane są w formie indywidualnych, bezpośrednich konsultacji w siedzibie Punktu oraz poprzez rozmowę telefoniczną, pocztę tradycyjną i elektroniczną.

PIFE w Jeleniej Górze organizuje również spotkania informacyjne w siedzibie Punktu oraz we współpracy z lokalnymi samorządami lub innymi instytucjami Mobilne Punkty Informacyjne na obszarze ww. powiatów, które mają formę indywidualnych konsultacji bezpośrednich. Szczegółowe informacje są zamieszczane na stronie www.rpo.dolnyslask.pl oraz www.funduszeeuropejskie.gov.pl .

Usługi PIFE są bezpłatne!

Przyjdź, zapytaj, dowiedź się, skorzystaj:
Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze
Jelenia Góra, pl. Ratuszowy 32/32a
Tel. 75 764 94 66, 75 75 24 942
Diese E-Mail-Adresse ist vor Spambots geschützt! Zur Anzeige muss JavaScript eingeschaltet sein!