×

Hinweis

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Na korcie tenisowym „ORLIK” Biała Dolina rozegrano w ostatni weekend Otwarty Turniej Tenisa Ziemnego w kategorii kobiet i mężczyzn.

W finale kobiet zwyciężyła Magdalena Jukniewicz, która pokonała Krystynę Miroń 6:2, 6:4, na trzecim miejscu uplasowała się najmłodsza uczestniczka turnieju Ewelina Szczypior.

Finał mężczyzn wygrał Jarosław Draczuk który pokonał Macieja Adamiaka podobnie jak w finale kobiecym 6:2 i 6:3 a na trzecim miejscu uplasował się Paweł Sobota.
Finaliści zostali uhonorowani pamiątkowymi pucharami i dyplomami, które wręczył Burmistrz Miasta Grzegorz Sokoliński. Były też nagrody specjalne dla najstarszego i najmłodszego uczestnika turnieju.

Organizatorem rozgrywek był MOKSiAL a sędzią głównym animator Franciszek Szczyrbak. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.