×

Hinweis

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Natalia Taterka (na zdjęciu) uczennica SMS Szklarska Poręba  została brązową medalistką Mistrzostw Polski Młodzików w biathlonie, które odbyły się 1.03.2013 w Dusznikach Zdrój. Natalia trenuje pod czujnym okiem Magdaleny Nykiel (uczestniczki Igrzysk Olimpijskich w Turynie, obecnie trenerki SMS Szklarska Poręba).

Pozostali Młodzicy też spisani się dobrze zajmując miejsca w pierwszej dziesiątce: Nikola Lachowicz 4m, Olga Fischer 5m, Szpak Klaudia 8m, Kanik Tomasz 8m, Patrycja Rutecka 9m

W konkurencji Młodzików Młodszych w pierwszej dziesiątce uplasowali się: Łukasz Jedziniak 4m

Marcelina Badacz 4m,  Cezary Szczybelski 5m, Patrycja Traczyk 6m

Trenerami tej młodej dobrze zapowiadającej się grupy są Magdalena Nykiel, Izabela Daniło, Jarosław Bednarz , Waldemar Domitrz. Większość zawodników startuje w barwach MKS Karkonosze - sporty zimowe Jelenia Góra

W tym samym czasie odbył się Puchar Polski Juniorów w biathlonie. W kategorii juniorów wygrał Mateusz Zawół- były uczeń SMS Szklarska Poręba, a obcenie zawodnik MKS Karkonosze sporty zimowe Jelenia Góra - trener Dawid Matwijów

W ostatni dzień zmagań  Mistrzostw Polski Młodzików w biathlonie na Polanie Jamrozowej w Dusznikach Zdrój zawodnicy MKS Karkonosze - sporty zimowe i uczniowie Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego w Szklarskiej Porębie wywalczyli 4 medale w biegach sztafetowych.

I miejsce w kategorii młodziczek- sztafeta w składzie Olga Fischer, Nikola Lachowicz, Natalia Taterka - trenerka Magdalena Nykiel

I miejsce w kategorii młodziczek młodszych- sztafeta w składzie Patrycja Traczyk, Katarzyna Sowa, Marcelina Badacz- trenerka Izabela Daniło

II miejsce w kategorii młodzików młodszych- sztafeta w składzie Kacper Bergański, Dominik Michalski, Łukasz Jedziniak- trenerka Izabela Daniło

III miejsce w kategorii młodzików młodszych- sztafeta w składzie Domitrz Waldemar, Wdowiak Piort, Łyjak Filip- trenerzy Izabela Daniło, Waldemar Domitrz

Pozostali zawodnicy spisali się zajmując miejsca w pierwszej dziesiątce wszystkim serdecznie gratulujemy