×

Hinweis

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Blisko 150 maluchów wzięło udział w Narciarskiej Przygodzie Przedszkolaka, która odbyła się 5 marca w trakcie Biegu Piastów.

Obok zmagań dorosłych zawodników, którzy w tym czasie ścigali się na 50 km trasie, na 150 metrowym dystansie stanęły dzieci z przedszkoli.

Trasę pokonywały dwójkami, często przy udziale rodziców, którzy pomagali np. przy upadkach.

Dzieci miały wspaniały doping nie tylko rodziny ale i pozostałych uczestników Biegu Piastów, którzy oklaskami nagradzali wyczyny swych następców.

Liczyło się uczestnictwo i dobra zabawa. Na mecie każdy z małych uczestników wszedł na podium, na którym został uhonorowany medalem, dyplomem i nagrodami ufundowanymi przez PKO.

Wszystkim dopisywały dobre humory, zwłaszcza  zawodnikom, spośród  których wielu zdobyło swój pierwszy medal w życiu.

Teraz mali ambasadorowie Biegu Piastów mogą wziąć udział w konkursie plastycznym.

O swej narciarskiej przygodzie mogą opowiedzieć za pomocą dowolnej techniki plastycznej.

Prace nadsyłać należy do 20 marca na adres Przedszkola Samorządowego nr 2 w Szklarskiej Porębie. Regulamin konkursu

Tekst: A. Kaczmarska